PRATELNÁ ANTIBAKTERIÁLNÍ ROUŠKA 3 VRSTVÁ, VČETNĚ MEMBRÁNY S AKTIVNÍM STŘÍBREM.

Tuto 3 vrstvou roušku jsme před nákupem nechali otestovat, jak z hlediska nošení, tak údržby. Vzhledem k aktivní funkci ničení bakterií pomocí stříbra není třeba tolika vrstev a proto má rouška i výrazně nižší nádechový odpor. 

Rouška je složená dvou bavlněných vrstev (vnitřní a vnější), látka s aktivním stříbrem je vložená uprostřed.

Optimální/bezpečná doba nošení roušky jsou 3 - 4 hodiny, v závislosti na Vaší aktivitě. Poté je nutné roušku vyprat. Perte na 40°C až 70°C nebo ideálně "vysterilizovat" UW lampou. 

Barvy: černá, maskáčová, šedá, bordó, sv. modrá, bílá.

Rouška by Vám měla dobře padnout. 

DO POZNÁMKY PRO PRODEJCE PROSÍM ZVOLTE BAREVNOU VARIANTU.

289 Kč
Skladem

Antibakteriální 3 vrstvá rouška s aktivním stříbremcertifikátem od českého výrobce (firma s tradicí od roku 1994, vyrábí mj. pro Max Mara a Pietro Filipi).

Rouška je opakovatelně pratelná a to minimálně 50x. Její přední část tvoří bavlna 95%, elastan 5%, následuje vrstva Prolen Siltex, opatřená vrstvou s aktivním stříbrem, která je hlavní antibakteriální částí a třetí vrstvou je 95% bavlna a 5% elastan. Rouška je opatřena gumičkami. Praní doporučujeme v rozmezí 40 - 70°C po dobu alespoň 10 min. Roušku není nutné žehlit. Rouška splňuje ISO 17050-1 a má řádné CE.

Gumičky se mohou lišit, než je na obrázku.

Aktuální barvy bordó, sv. modrá, šedá, černá, bílá a maskáčová. V případě objednávky napište prosím barvu do poznámky.

DOPORUČENÍ: Ideální doprava je "doporučené psaní" za 50,- Kč  při platbě předem. V této ceně poštovného můžeme zaslat maximálně 4 roušky.

!!! NEJVÝHODNĚJŠÍ NÁKUP !!!

Kód Kód: 7
Kategorie: Produkty